Galatasaray'da Riekerink Dönemi Son Erdi | Galatasaray'ın Yeni Teknik Direktörü Kim Olacak?

Galatasaray'ın kötü gidişatının faturası, önce genç takımı teknik direktör olarak gelen daha sonra A takımın başına geçen Jan Olde Riekerink'e kesildi. Galatasaray yönetiminin teknik direktör Jan Olde Riekerink'in görevine son verilmesine karar verdi.

Galatasaray'da Riekerink Dönemi Son Erdi | Galatasaray'ın Yeni Teknik Direktörü Kim Olacak?

Galatasaray'ın son dönemlerideki düşen performansı, kaybedilen karşılaşmalar ve son olarak Kayseri mağlubiyetinin ardından Teknik Direktör Jan Olde Riekerink'in görevine son verilmesine karar verildiği öğrenildi. Galatasaray yönetiminin uzun süre arkasında durduğu ve devam edeceğiz dediği Teknik Direktör Riekerink ile yollarının ayrıldığını yarın duyurulması bekleniyor. 

Özellikle Beşiktaş, Başakşehir ve Fenerbahçe'nin puan kaybettiği haftada evinde Kayserispor'u ağırlayan ve karşılaşmadan 2-1 mağlup ayrılması bardağı taşıran son damla oldu. 

Galatasaray Yönetiminin Hollandalı teknik adama altyapıya geçmesini teklif edeceklerini ancak Riekerink'in kabul etmeme durumunda kulüple ilişiği kesileceği ifade edildi.

 

Riekerink'in Yerine Kim Gelecek?

Yarın ayrılacağı duyurulmasının ardından Riekerink'in yerine geçecek isim merak konusu oldu. Yönetimin, Galatasaray'ın başına yerli teknik direktör göterilmesinden yana olduğu tahmin ediliyor. Sarı kırmızılı taraftarlar da, Fatih Terim'in tekrar Galatasaray'a geri dönmesini bekliyor. Ancak şu anda takımın başına kimin geçeceği belirsizliğini koruyor. 

 

galatasaray teknik direktör Riekerink
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Kış Tatili Hazırlıkları Başladı | Kayak Merkezlerindeki Kar Kalınlıkları
Kış Tatili Hazırlıkları Başladı | Kayak Merkezlerindeki Kar Kalınlıkları
Mucize Doktor |
Mucize Doktor | "Aşk, Entrika, Zengin Kız, Fakir Oğlan" Klişelerinden Farklı Bir Dizi