Sunucu İrfan Değirmenci Neden Kovuldu? | Değirmenci'nin Attığı O Tweet'ler

Kanal D sunucusu İrfan Değirmenci, başkanlık sisteminin de içinde bulunduğu anayasa değişiklik teklifine 'Hayır' oyu vereceğini açıklamasının ardında, Kanal D'deki işinden kovuldu. Peki İrfan Değirmenci neden kovuldu? Kanal D'den yapılan açıklamada "Doğan Yayın Grubu olarak "tarafsızlık" en temel ilkemizdir" denildi.

Sunucu İrfan Değirmenci Neden Kovuldu?  | Değirmenci'nin Attığı O Tweet'ler

Hafta içi sabah saatlerinde Kanal D’de ‘İrfan Değirmenci ile Günaydın’  programının sunucusu İrfan Değirmenci, sosyal medyadan referandum ile ilişkili 'Hayır' oyu kullanacağını beyan etmesinin ve neden 'Hayır' dediğini 20 maddede açıklamasının ardından kanaldaki işine son verildi.

Kanal'de yetkililerinin yaptığı açıklamada "Doğan Yayın Grubu olarak "tarafsızlık" en temel ilkemizdir" denildi. "Arkadaşımız İrfan Değirmenci, sosyal medyada, 10 Şubat tarihinde yazdığı mesajlarla, açıkça kamuoyu gündeminde tartışılan bir konuda taraf olmuştur. Bu nedenle kendisiyle iş akdimizi sonlandırıyoruz" ifadesi kullanıldı.

 

İşte İrfan Değirmenci'nin Kovulmasına Neden Olan O Tweet'ler

Sunucu İrfan Değirmenci, sosyal medya referandumda 'Hayır' oyu vereceğini ve neden hayır dediğini 20 maddede paylaştı. Bu paylaşımların faturası ağır oldu. Kanal, Değirmenci'nin işine son verdi. 

 

irfan değirmenci twitter
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Mucize Doktor |
Mucize Doktor | "Aşk, Entrika, Zengin Kız, Fakir Oğlan" Klişelerinden Farklı Bir Dizi
Vahşetin Ses Kaydına Ulaşıldı | Cemal Kaşıkçı Hunharca Katledildi
Vahşetin Ses Kaydına Ulaşıldı | Cemal Kaşıkçı Hunharca Katledildi