Kırmızı Kedi Yayınevi'ne Çekiçli Saldırı

Sabahattin Önkibar'ın 'Devlet Bahçeli ve Ülkücüler Hakkında Her Şey' kitabının basıldığı Kırmızı Kedi Yayınevi'ne, yüzleri maskeli 2 kişi ellerinde çekiçle saldırdı. İddialara göre saldırganlar Önkibar'ı bulamayınca, "Sabahattin Önkibar akıllı olsun" diyerek yayınevinin camlarını kırdı.

Kırmızı Kedi Yayınevi'ne Çekiçli Saldırı

Sabahattin Önkibar'ın "Devlet Bahçeli Ve Ülkücüler Hakkında Her Şey" kitabının toplatılmasının ardından kitabı yayımlayan Kırmızı Kedi Yayınevi'ne yüzleri maskeli 2 kişi saldırdı. Ellerinde çekiçlerle Sabahattin Önkibar'ı soran ve bulamayınca "Sabahattin Önkibar akıllı olsun" sloganları attıkları iddia edilen 2 saldırgan, yayınevinin camlarını kırdıktan sonra olay yerinden kaçtı. Saldırının ardından yayınevi çalışanları olayı polise ihbar etti.

Kırmızı Kedi Yayınevi'nin sahibi Haluk Hepkon, "İki tane tetikçi tutmuşlar. Böyle şeylere pabuç bırakacak insanlar değiliz. Mustafa Kemal'in dediği gibi 'geldikleri gibi giderler'. Bu tür saldırılarla tavrını değiştirecek, geri adım atacak bir yayınevi değiliz. Bunları yapanlar yaptıklarına pişman olacaklar." açıklamalarında bulundu.

 

 

kırmızı kedi yayınevi Sabahattin Önkibar
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Kış Tatili Hazırlıkları Başladı | Kayak Merkezlerindeki Kar Kalınlıkları
Kış Tatili Hazırlıkları Başladı | Kayak Merkezlerindeki Kar Kalınlıkları
Mucize Doktor |
Mucize Doktor | "Aşk, Entrika, Zengin Kız, Fakir Oğlan" Klişelerinden Farklı Bir Dizi