Survivor'da Yarışan Derya Hayatını Kaybetti

Survivor Türkiye - Yunanistan'da yarışan Derya Durmuşlar, geçirdiği trafik kazası sonucu hayatını kaybetti. Sosyal medyada hayatını kaybedenin Derya Büyükuncu olduğu söylentileri kafaları karıştırdı.

Survivor'da Yarışan Derya Hayatını Kaybetti

Survivor Türkiye - Yunanistan'da yarışan ve şampiyon olan Derya Durmuşlar, Çanakkale yolunda trafik kazası geçirdi. Kullandığı motosiklet, belirlenemeyen bir sebepten dolayı kontrolden çıktı ve yol kenarında duran trafik levhasına çarptı. 50 yaşındaki Durmuşlar olay yerinde hayatını kaybederken, yanında yolculuk eden eşi Öjeni Mazolta'da yaralandı. Bacağı kırılan Mazolta, ambulansla hastaneye götürüldü. 

Derya Durmuşlar'ın daha önce alkollü araç kullanmaktan dolayı ehliyetine el konulduğu ve henüz geri almadığı belirtildi.  

 

Hayatını Kaybeden Derya Büyükuncu Değil

Haberin "Survivor Derya hayatını kaybetti" şeklinde paylaşılması üzerine hayatını kaybedenin Derya Büyükuncu olduğu dile getirildi. Hayranları sosyal medyadan kendisi ile iletişim kurmaları sonrası olayın gerçek yüzü anlaşıldı. Haberi paylaşan haber siteleri, Derya'ları karıştırdığı ortaya çıktı 

survivor derya durmuşlar derya büyükuncu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Mucize Doktor |
Mucize Doktor | "Aşk, Entrika, Zengin Kız, Fakir Oğlan" Klişelerinden Farklı Bir Dizi
Vahşetin Ses Kaydına Ulaşıldı | Cemal Kaşıkçı Hunharca Katledildi
Vahşetin Ses Kaydına Ulaşıldı | Cemal Kaşıkçı Hunharca Katledildi