Survivor'da Bu Hafta Kim Elendi? İlhan Mansız Diskalifiye Mi Oldu? (7 Şubat)

Binlerce hayranını ekran başına kitleyen Survivor'da bu hafta gitme adayı olan 4 kişi Erdi, Denisa, Sabriye ve Adem, stres dolu bir ada konseyine çıktılar. İlhan Mansız ile Fatih'in oyun sırasında kavga ettiler. İlhan Mansız diskalifiye mi edildi? 7 Şubat'ta Survivor'dan kim elendi? Tüm cevaplar haberimizde..

Survivor'da Bu Hafta Kim Elendi? İlhan Mansız Diskalifiye Mi Oldu? (7 Şubat)

Survivor'da bu hafta oynanan 2 dokunulmazlık oyunu takımlar arasında paylaşıldı. İlk oyunu Ünlüler Takımı alırken, ikinci dokunulmazlık oyununu Gönüllüler Takımı kazandı. Gönüllüler Takımı kaybettikleri oyun sonrası konseyde Denisa ismini söyledi. Bireysel dokunulmazlığı kazanan Volkan'da performansından dolayı Erdi'yi aday gösterdi. Ünlüler takımı ise kaybettikleri dokunulmazlık oyunu sonrası Sabriye'nin ismini yazarken, bireysel dokunulmazlığı kazanan Çılgın Sedat, anlaşamadığı gerekçesiyle Adem'in ismini verdi. 

Survivor'dan Kim Elendi? (7 Şubat)

Gitme adayı olan Erdi, Denisa, Sabriye ve Adem, dün stres dolu bir konsey yaşadılar. Yapılan oylama sonucunda en az oyu alan Denisa adaya veda eden isim oldu. 

İlhan Mansız Diskalifiye Mi Oldu?

Dün oynanan iletişim oyunu sırasında Yiğit'e karşı kaybeden Fatih Hürkan ile İlhan Mansız arasında gerginlik yaşandı. Gerginliğin sebebi, Fatih'in oyuna yeterince konsantre olmamasıydı. Kaybedilen oyun üzerine İlhan Mansız'da kendi düşüncülerini söylemesiyle ve Fatih'in de aldığı mağlubiyet sonrası gergin olması ile iyice alevlendi. İtişmelerin olduğu hem ünlüler hem de gönüllüler takımındaki yarışmacılar araya girdi. Kısa süre sonra sakinleşen taraflar arasında herhangi bir gerginlik oluşmadı. Zamanında sakinleşen İlhan Mansız ve Fatih olası bir diskalifiyeyi önledi.

 

survivor ilhan mansız fatih hürkan
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Kış Tatili Hazırlıkları Başladı | Kayak Merkezlerindeki Kar Kalınlıkları
Kış Tatili Hazırlıkları Başladı | Kayak Merkezlerindeki Kar Kalınlıkları
Mucize Doktor |
Mucize Doktor | "Aşk, Entrika, Zengin Kız, Fakir Oğlan" Klişelerinden Farklı Bir Dizi