Beni Cinsel Fantezi Kölesi Yapmak İstediler

Danimarkalı Joanna Palani, PKK'nın Suriye kolu YPG terör örgütüne katıldı. Suriye'de ve Irak'a giden Palani'nin pasaportuna el konuldu ve ülkesine geri gönderildi. Palani, DEAŞ'ın kendisini yakalayıp, cinsel fantezi kölesi yapmak istediklerini iddia etti.

Beni Cinsel Fantezi Kölesi Yapmak İstediler

Irak'ın Ramadi kentinde bulunan bir göçmen kampında dünyaya gelen Palani, PKK terör örgütünün Suriye kolu YPG'ye katılmak için Suriye ve Irak'a gitti. Pasaportuna el konulan Palani daha sonra ülkesine geri gönderildi. Danimarka yetkilileri tekrar geri dönmemesi için Palani'ye bir yıllık seyehat yasağı koydu ancak Doha'ya giden Palani bu yasağı ihlal etti. Kopenhag'da tutuksuz yargılanan Palani'nin 2 yıl ceza alabileceği dile getiriliyor. 

 

"Beni Cinsel Fantezi Kölesi Yapmak İstiyorlar"

YPG saflarında terör örgütü DEAŞ'a karşı savaşan Palani, ülkesine döndükten sonra çarpıcı açıklamalarda bulundu. DEAŞ'ın kendisinin peşinde olduğunu hatta başına 1 milyon dolar ödül konduğu dile getiren Palani "DEAŞ'ın kendisini yakalayıp cinsel fantezi kölesi yapmak istediklerini" iddia etti. Can güvenliğinin olmadığını belirten Palani, sık sık yer değiştirdiğini açıkladı. 

Keskin nişancılık eğitimi alan Palani, DEAŞ'li teröristleri öldürmek çok kolay söylemlerinde bulunmuştu. 

 

deaş danimarka
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Mucize Doktor |
Mucize Doktor | "Aşk, Entrika, Zengin Kız, Fakir Oğlan" Klişelerinden Farklı Bir Dizi
Vahşetin Ses Kaydına Ulaşıldı | Cemal Kaşıkçı Hunharca Katledildi
Vahşetin Ses Kaydına Ulaşıldı | Cemal Kaşıkçı Hunharca Katledildi