Türk Düşmanı Cem Özdemir'e Alman Taksiciden Tokat Gibi Cevap

Türkiye'nin Ermeni soykırımı yaptığını iddia eden ve eleştirilere tahammül edemeyen Almanya'nın Yeşiller Partisi Genel Başkanı Cem Özdemir, taksicinin cevabı karşısında şok oldu.

Türk Düşmanı Cem Özdemir'e Alman Taksiciden Tokat Gibi Cevap

Türkiye'nin Ermeni soykırımı yaptığını iddia eden ve eleştirilere asla tahammül edemeyen Almaya'nın Yeşiller Partisi Genel Başkanı Cem Özdemir, Berlin'de bindiği taksinin şoförüne bahşiş vermek isteyince olanlar oldu. Taksici, Özdemir'in uzattığı bahşişi  'Bu parada, darbe girişiminde ölen Türk şehitlerinin kanı var' geri çevirdi. Bu cevap Özdemir'i çılgına çevirdi. 

 

Taksiciler Odası ve Taksiciler Birliği'ne Şikayet Mektubu

Özdemir aldığı tokat gibi cevap karışısında, Taksiciler Odası ve Taksiciler Birliği'ne şikayet mektubu yazdı. Mektupta, "Gideceğim yere gelince, taksiciye parayı ödedim, bir de bahşiş bıraktım. Ama şoför, 'Bu parada, darbe girişiminde ölen Türk şehitlerinin kanı var' diyerek bahşişi reddetti. Bu fanatik insanlara, Almanya'da yaşadıklarını bariz şekilde belli etmek gerekir" dedi. Taksiciler Odası'ndan çözüm bulmasını isteyen Özdemir, yaptırım talep etti.

Cem Özdemir taksi Almanya
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
O Hareketinden Sonra Fernandao'ya 2 Maç Ceza Geldi
O Hareketinden Sonra Fernandao'ya 2 Maç Ceza Geldi
"Sivil Öldürecek Olsak Etiler'e Gideriz" Diyen O Sunucu İstifa Etti