Cübbeli Ahmet Hoca'dan Satranç Onayanlar Hakkında İlginç Yorum

Cübbeli Ahmet Hoca'dan, kralların oyunu olarak bilinen, strateji kabiliyetini artıran ve insanı düşünmeye zorlayan satranç hakkında ilginç bir yorum geldi. Cübbeli Ahmet Hoca'nın söyledikleri sosyal medyada büyük yankı uyandırdı.

Cübbeli Ahmet Hoca'dan Satranç Onayanlar Hakkında İlginç Yorum

Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü'den kralların oyunu olarak bilinen, strateji kabiliyetini artıran ve insanı düşünmeye zorlayan satranç oyunu hakkında ilginç bir yorum geldi. Ahmet Hoca'nın söyledikleri sosyal medyada da büyük yankı uyandırdı. 

Oynanyanlar Lanetlenmiştir

Satranç oynayan kişi insanların en yalancısıdır diyen Cübbeli Ahmet Hoca, "Oynayanlara ölürken kelimeyi şehadet nasip olmayabilir. Satranç oynayan lanetlenmiştir. Oynayana bakan da domuz eti yiyen gibidir. Bu oyunları oynayacağınıza elinize tespih alın, sübhanallah çekin" Satranç oynayan kişilerin insanların en yalancısıdır. Oynayanlar lanetlenmiştir" ifadelerini kullandı.


Cübbeli Ahmet'in satranca dair konuşması şöyle: "Satranç tavladan da kumardan da beter. Satranç oynamaktansa ateşi tutmak daha hayırlı." dedi.

 

Cübbeli Ahmet Hoca'nın Satranç Hakkındaki Videosu

cübbeli ahmet hoca satranç
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Vahşetin Ses Kaydına Ulaşıldı | Cemal Kaşıkçı Hunharca Katledildi
Vahşetin Ses Kaydına Ulaşıldı | Cemal Kaşıkçı Hunharca Katledildi
Nereden Akım Oldu Dediğimiz
Nereden Akım Oldu Dediğimiz "Falling Stars"