Cesur'un Tüm Planı Bozuluyor Mu? | Cesur ve Güzel 6. Bölüm Fragmanı

Star TV'de Perşembe günleri yayınlanan, başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ ile Tuba Büyüküstün'ün paylaştığı Cesur ve Güzel dizisinin 6ç bölüm fragmanı yayınlandı. Cesur'un annesinin, Tahsin Korludağ'a bağırışlarının ardından Cesur'un titizlikle hazırladığı plan bozuluyor mu? İşte Cesur ve Güzel 6. bölüm fragmanı...

Cesur'un Tüm Planı Bozuluyor Mu? | Cesur ve Güzel 6. Bölüm Fragmanı

Star Tv'nin reyting rekorları kıran dizisi Cesur ve Güzel'in 6. bölüm fragmanı yayınlandı. Cesur'un titizlikle hazırladığı planı, annesi mi bozuyor? Cesur'un annesinin bağırmasının ardından, Tahsin Korludağ neler yapacak? Tüm bu soruların cevabı Perşembe günü belli olacak.

Cesur ve Güzel 5. Bölümde Yaşananlar

Eski polis memuru Rıfat, bulduğu bilgileri Cesur'a anlattığı sırada Sühan onları dinler ve babasının cinayet ile ilgili olduğunu duyar. Babasının geçmişini öğrenmek isteyen Sühan araştırma yapmaya başlar. Duyuduğu bir isim olan Hasan Karahasanoğlu'nun (Cesur'un babası) kim olduğunu öğrenmek için polise gider. Abisi Korhan, aslında babasının kendisni anlattığı kişi olmadığının farkındadır, Sühan'ın bunu öğrenmesini istemez ve polise detayları anlatmamasını söyler. Bu sırada hasta olan Cesur'un annesi, klinikten çıkmış ve Korludağ'daki çiftliğe yerlemşmiştir. Düğün günü Cesur'un annesi ormanda hava almaya çıkar ve kaybolur. Onu bulan kişi ise Tahsin Korludağ'dır. Tahsin, Cesur'un annesinin hasta olduğunu ve bulduğu kişinin o olduğunu bilir. Arabasına alarak Cesur'a götürür. Tahsin Korludağ, annesini Cesur'a teslim eder ve telefonda konuşurken kendini tanıtır. Cesur'un annesi onun Tahsin Korludağ olduğunu duyuduğunda "Katil...Katil" diye haykırmaya başlar. Cesur'un titizlikle yaptığı plan suya düşme aşamasındadır. 

 

Cesur ve Güzel 6. Bölüm Fragmanı

cesur ve güzel fragman
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Geç Keşfedilmiş Güzellik 'Doğu Ekspresi' | 2020 Doğu Ekspresi Bilet Fiyatları
Geç Keşfedilmiş Güzellik 'Doğu Ekspresi' | 2020 Doğu Ekspresi Bilet Fiyatları
Kış Tatili Hazırlıkları Başladı | Kayak Merkezlerindeki Kar Kalınlıkları
Kış Tatili Hazırlıkları Başladı | Kayak Merkezlerindeki Kar Kalınlıkları