MHP'de Şok İhraç

MHP Disiplin Kurulu tarafından alınan karara göre, MHP'nin Gaziantep Milletvekili Ümit Özdağ'ın ihraç edildiği açıklandı.

MHP'de Şok İhraç

MHP Disiplin Kurulu tarafından alınan karara göre, geçtiğimiz dönemde MHP Genel Başkan adaylığını açıklayan Gaziantep Milletvekili Ümit Özdağ'ın ihraç edildiği açıklandı.

MHP'nin Açıklaması Şu Şekilde;

"Genel Başkanlık Makamının 20.10.2016 tarih ve 2016/555 sayılı yazılarıyla Milliyetçi Haretet Partisi Tüzüğü'nün 11., 79. ve 81. maddeleri uyarınca tedbirli olarak kesin çıkarma cezası ile cezalandırılması istemiyle Merkez Disiplin Kurulumuza sevk edilmiş bulunan Ümit ÖZDAĞ hakkında düzenlenen disiplin soruşturması dosyası münderecatı müzakere edilmiş, yapılan müzakereler sonucunda GİZLİ OYLAMA-AÇIK TASNİF usulü ile oylama ve sayım yapılarak;  MHPAnkara İli, Çankaya İlçe Teşkilatı üyesi, MHP Gaziantep Milletvekili Ümit ÖZDAĞ'ın Milliyetçi Haretet Partisi Tüzüğü'nün  78/4-(c) ve 78/4-(e) maddeleri uyarınca parti üyeliğinden "KESİN ÇIKARMA'' cezası ile cezalandırılmasına, Parti Tüzüğü'nün 80. maddesi uyarınca MHP Müşterek Disiplin Kuruluna itirazı kabil olmak üzere, OY BİRLİĞİ ile karar verilmiştir.15.11.2016 Kamuoyuna saygıyla duyurulur"

mhp Ümit Özdağ
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Vahşetin Ses Kaydına Ulaşıldı | Cemal Kaşıkçı Hunharca Katledildi
Vahşetin Ses Kaydına Ulaşıldı | Cemal Kaşıkçı Hunharca Katledildi
Nereden Akım Oldu Dediğimiz
Nereden Akım Oldu Dediğimiz "Falling Stars"