Google Allo Piyasaya Çıktı. Nedir Bu Google Allo ?

WhatsApp ve iMessage'a rakip olacak olan Google'ın yeni uygulaması Google Allo piyasaya çıktı. Uygulamada mesajlaşmanın dışında birçok özellikte bulunuyor.

Google Allo Piyasaya Çıktı. Nedir Bu Google Allo ?

Arama devi Google firmasının WhatsApp ve iMessage'a rakip olacak olan Goolge Allo bugün piyasaya çıktı. Basti bir mesajlaşma uygalamasının dışına çıkan Google Allo'da konumunuza göre sizlere istediğiniz bilgilendirmeyi yapabilmekte. Örneğin uygulama içerisinde "En yakın sinema salonu" gibi bir arama yaptığınızda, sizin konumuz doğrultusunda bilgilendirme yapabiliyor. Sanki Google'da arama yapmışsınız gibi sonuçları sizlere gösterebiliyor. Mesajlaşmanın olmazsa olmazı Gif, emoji, sticker ve fotoğraf desteği bu uygulamada mevcut.

Akıllı mesajlaşma uygylaması olarak yayınlanan Google Allo, uygulama dışına çıkmadan sizlere uçuş bilgisi veya en yakın restoran bilgisi, trafiğin durumu, spor sonuçları gibi bir çok işlemi size sunabiliyor. 

Google Allo, hem Android hemde IOS yazılımına sahip akıllı telefonlarda kullanılabilmekte. Ancak uygulama henüz yeni çıktığı için ülkemizden Google Play Store ve App Store'dan indirmek hemen mümkün değil. İsterseniz telefonunuza APK olarak indirebilmeniz mümkün.

 

google allo android
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Mucize Doktor |
Mucize Doktor | "Aşk, Entrika, Zengin Kız, Fakir Oğlan" Klişelerinden Farklı Bir Dizi
Vahşetin Ses Kaydına Ulaşıldı | Cemal Kaşıkçı Hunharca Katledildi
Vahşetin Ses Kaydına Ulaşıldı | Cemal Kaşıkçı Hunharca Katledildi