iPhone 7 Fiyatı Belli Oldu

Apple'ın 7 Eylül tarihinde lansmanını yapacağı yeni telefonu iPhone 7 ve iPhone 7 Plus'ın, Türkiye fiyatı belli oldu. İşte iPhone 7 ve iPhone 7 Plus'ın fiyatı.

iPhone 7 Fiyatı Belli Oldu

Apple firmasının dört gözle beklenen telefonu iPhone 7 ve iPhone 7 Plus  için 7 Eylül tarihinde resmi tanıtımını yapması planlanıyor. Tanıtım yaklaştıkça, telefon ile ilgili detaylarda gün yüzüne çıkmaya başlıyor. Apple firması ürünün yazılımı ve donanımı hakkında bilgi vermemesine karşın Vatan Bilgisayar ürünü internet sitesine eklemiş durumda. iPhone 7 fiyatını ise 3.799 tl olarak belirlemiş durumda. Apple telefonlarının ve diğer ürünlerinin depolama hacmine göre fiyatını artırdığını biliyoruz. iPhone 7 ve 7 Plus'ın 256 gb'lık modelinin 5 bin tl'nin üzerinde bir fiyata sahip olacağını düşünüyoruz.  Ancak telefonun kesin fiyatı 7 Eylül'den sonra belirlenecek. Verilen fiyatlarda değişiklik olabileceğini unutmayın.

iPhone 7 Özellikleri

Ürünün yazılımı hakkında henüz kesin bir bilgi olmazken, dizayn olarak iPhone 6'nın benzeri olduğunu ve ürünün daha önceki günlerde sızan resimlerinden çok farklı olmadığını görüyoruz. Kamera kısmında değişikliğe gidildiği gözlerden kaçmıyor. 2 farklı objektifin bulunduğu kamera kısmı ile iPhone 7'nin 3 boyutlu fotoğraf çekebileceğini söyleyebiliriz.

iphone 7 iphone 7 plus fiyat
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Mucize Doktor |
Mucize Doktor | "Aşk, Entrika, Zengin Kız, Fakir Oğlan" Klişelerinden Farklı Bir Dizi
Vahşetin Ses Kaydına Ulaşıldı | Cemal Kaşıkçı Hunharca Katledildi
Vahşetin Ses Kaydına Ulaşıldı | Cemal Kaşıkçı Hunharca Katledildi