Seviyor Sevmiyor 8. Bölüm Fragmanı

Seviyor Sevmiyor 8. bölüm fragmanı yayınlandı. Seviyor Sevmiyor'un yeni bölümünde çocukluk aşkı olduğunu bir türlü Yiğit'e söyleyemeyen Deniz, hiç ummadığı olaylarla karşılaşıyor ve en iyi arkadaşı İrem ile arası bozulmaya başlar.

Seviyor Sevmiyor 8. Bölüm Fragmanı

Atv'nin sevilen dizisi Seviyor Sevmiyor'da bu hafta, Şile'de romantik bir gece geçiren Deniz ve Yiğit, İstanbul'a döndüklerinde çalıştıkları derginin kapanmaması için uğraşırlar. Bu sırada da Deniz, gerçekleri Yiğit'e söylemek için zaman kollar ancak kendisinin çocukluk aşkı olan Deniz olduğunu bir türlü söyleyemez. Ayrıca Tuna da, Deniz'e olan aşkını söylemek için uzun uğraşlar verir ancak o da bir türlü beceremez. İrem ise babası ile olan sorunlarını düzeltme çabası içindedir. 

Deniz'in doğum günü olduğu gün bütün şirket ona sürpriz bir doğum günü partisi hazılar. Bu parti de gerçekler Yiğit'e anlatmak istemesine karşın, İrem çıkagelir ve tüm oyunu bozan bir teklif alır. Seviyor Sevmiyor'un 4 Eylül tarihinde yayınlanacak olan 8. bölümünde ise, Yiğit'e aşık olan İrem ile Deniz'in arkadaşlığı bitmek üzeredir. 

 

Seviyor Sevmiyor 8. Bölüm Fragmanı

seviyor sevmiyor fragman
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Vahşetin Ses Kaydına Ulaşıldı | Cemal Kaşıkçı Hunharca Katledildi
Vahşetin Ses Kaydına Ulaşıldı | Cemal Kaşıkçı Hunharca Katledildi
Nereden Akım Oldu Dediğimiz
Nereden Akım Oldu Dediğimiz "Falling Stars"