Kıvanç Tatlıtuğ ve Tuba Büyüküstün'ün Yeni Dizisi: Cesur ve Güzel

Siyah Beyaz dizisinde çıkan senaryo krizinin ardından proje rafa kaldırılırken, Kıvanç Tatlıtuğ ve Tuba Büyüküstün yeni yayın döneminde Cesur ve Güzel dizisiyle ekranlarda olacak. Cesur ve Güzel dizisi ne zaman başlıyor? Konusu belli oldu mu? Diğer oyuncuları kim? Hepsi haberin devamında...

Kıvanç Tatlıtuğ ve Tuba Büyüküstün'ün Yeni Dizisi: Cesur ve Güzel

Yeni yayın döneminde televizyonlarda olacak dizi projeleri birer birer netleşirken, Kıvanç Tatlıtuğ ve Tuba Büyüküstün'ün başrolleri paylaşacağı Siyah Beyaz dizisinde beklenmeyen bir gelişme yaşandı ve dizi şimdilik askıya alındı. Fakat Kıvanç Tatlıtuğ ve Tuba Büyüküstün ikilisi yine bir Ay Yapım projesi olan yeni bir dizide yer alacak ve yeni yayın döneminde dizinin ekranlara gelmesi planlanıyor.

Kıvanç Tatlıtuğ ve Tuba Büyüküstün Yine Aynı Dizide

Özellikle Arap ülkelerinde oldukça popüler olan Kıvanç Tatlıtuğ ve Tuba Büyüküstün ikilisini bir araya getiren dizi yapımcıları sonrasında dizinin senaryosunu yazması için, Kara Para Aşk ve Karadayı dizilerinin de yazarı olan Sema Ergenekon ile Eylem Canpolat ile anlaştı. Dizinin isminin Siyah Beyaz olacağı ve konusunun da yine dizinin ismi gibi, küçük bir restoran işleten doktor kadın rolünde Tuba Büyüküstün ve karanlık bir adamın sağ kolu olan Ferhat karakteriyle Kıvanç Tatlıtuğ'un aşkını anlatacağı belirlenmişti. Fakat özellikle dizinin ilk bölümlerinde Kıvanç Tatlıtuğ'un canlandırdığı karakterin kötü ve acımasız yanının izleyicilere aktarıldığından şikayen eden yakışıklı oyuncusu, ufak çaplı bir senaryo krizine neden olmuş ve dizinin senaryosu bir kaç kez değişikliğe uğramıştı. Bu nedenle dizinin çekimlerine bir türlü başlamamış olması dizi yapımcılarını farklı bir çözüm bulma yoluna sürükledi. 

Siyah Beyaz Dizisi İptal Mi Oldu?

Siyah Beyaz dizisi gibi yine Ay Yapım'a ait bir proje olan Cesur ve Güzel adlı dizide yine aynı ikilinin yer alması planlanırken, Siyah Beyaz dizininin farklı oyuncularla sezon ortasında yayına gireceği açıklaması yapımcı şirketten geldi. 

Cesur ve Güzel Dizin Hangi Kanalda Ne Zaman Başlıyor?

Ay Yapım'dan yapılan açıklamaya göre Kıvanç Tatlıtuğ ve Tuba Büyüküstün'ün yer alacağı Cesur ve Güzel dizisi bu yılın Ekim ayında Star TV kanalında ekranlarda olacak.

 

Ay Yapım tarafından gelen açıklama şu şekilde,

Senaryosunu Sema Ergenekon ve Eylem Canpolat’ın yazdığı, ekim ayında ekrana gelmesi planlanan “Siyah Beyaz” isimli projenin yazım çalışmaları, yazarların isteği üzerine halen sürmektedir. Siyah Beyaz projemiz Ay Yapım bünyesinde sezon ortasında çekime hazır hale gelecektir.  Ortaya çıkan takvim farklılığı nedeniyle, Kıvanç Tatlıtuğ ve Tuba Büyüküstün, Ay Yapım’ın “Cesur ve Güzel” adlı yeni bir projesi ile ekim ayında, Star TV ekranlarında olacaklardır. "

 

Cesur ve Güzel Dizinin Konusu Nasıl Olacak?

Ay Yapım tarafından gelen bilgiye göre, Kıvanç Tatlıtuğ ve Tuba Büyüküstün'ün yeni dizisi Cesur ve Güzel hakkında başka bir açıklama yapılmazken, ellerinde olan farklı ve hazır bir hikaye ile yine reyting rekorları kıracak bir yapım olması bekleniyor.

 

 

cesur ve güzel
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Vahşetin Ses Kaydına Ulaşıldı | Cemal Kaşıkçı Hunharca Katledildi
Vahşetin Ses Kaydına Ulaşıldı | Cemal Kaşıkçı Hunharca Katledildi
Nereden Akım Oldu Dediğimiz
Nereden Akım Oldu Dediğimiz "Falling Stars"