Kemer'in Gece Hayatı Ukrayna'ya Taşındı

Antalya'da faaliyet gösteren gece kulüpleri, Türkiye-Rusya kriziyle oluşan Rus turist açığını Ukrayna'da yaptıkları tanıtımlarla dengelemeye çalışıyorlar.

Kemer'in Gece Hayatı Ukrayna'ya Taşındı
Haberin galerisi için tıklayın!

Antalya'nın Kemer ilçesindeki en ünlü gece kulüplerinden Club Aura'nın ortağı Adnan Şeker"Zorlu bir sezon diyerek gidip evde oturacak halimiz yok" diyerek yaz sezonu için tanıtım çalışmalarını Ukrayna'da sürdürdü.

Rusya krizinin ardından 2016 yazına yönelik tanıtım çalışmalarını sürdüren Kemer'deki eğlence kulüpleri, rotalarını Ukrayna'ya çevirdi. Son dönemde Ukrayna'nın belli kentlerinde tanıtım partileri düzenleyen kulüpler, Ukraynalı turistleri bölgeye çekmeye çalışıyor. Club Aura ve Rixos Otelleri, geçen hafta Harkov kentinde tanıtım partisi düzenledi. Ukrayna'nın ünlü şarkıcısı Monatik'in de sahne aldığı partide, Ukraynalı modellerin katıldığı bikini defilesiyle yaz tatiline vurgu yapıldı. Partiye katılanlar arasında yapılan çekilişle de talihli bir çifte 5 yıldızlı otelde tatil hediye edildi. 

Daha önce Rus sanatçılarla yaptıkları konser anlaşmalarını da Ukrayna ve Avrupalı sanatçılara yönlendirdiklerini vurgulayan Adnan Şeker, "Tabi ki Türk sanatçıları da unutmadık çünkü bu yıl beklentilerimiz ve çalışmalarımız Ukrayna, Avrupa ve Türk pazarı" dedi. 

Yeni turizm sezonunun zorlu geçeceğine işaret eden Adnan Şeker, şöyle dedi: "Zorlu bir sezon' diyerek gidip evde oturacak halimiz yok. Yeni sezonun durumuna göre kendimizi planlıyoruz. Özellikle Türk, Ukrayna ve Avrupa pazarlarına yönleneceğiz. Bu sezonu en az eksiyle kapatmayı planlıyoruz. Tanıtım anlamında da kıştan çalışmalarımızı yapıyoruz ve ses getirdiğine inanıyoruz. Çünkü oraya gelen ve harcama kapasitesi olanların hepsi, sosyal medyada binlerce takipçisi olan insanlar. O geceden resimler ve videolar herkesin sayfasında, televizyonunda ve radyolarında yer almış durumda."

 

 

N.Metin SUN

rusya kemer ukrayna
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Gece Vakti Sokakta Saldırdı | Saldırılan Kadın Polis Memuru Çıktı
Gece Vakti Sokakta Saldırdı | Saldırılan Kadın Polis Memuru Çıktı
Cem Yılmaz Gösterisinin Biletleri İlk Dakikada Tükendi | Bilet Fiyatları Ne Kadar?
Cem Yılmaz Gösterisinin Biletleri İlk Dakikada Tükendi | Bilet Fiyatları Ne Kadar?